Kody rabatowe – skąd je wziąć? Sposoby na tanie zakupy

kody-rabatowe-kupony-promocyjne

Kody rabatowe, kupony promocyjne, vouchery – to szansa na dużo tańsze zakupy. Sprawdź gdzie ich szukać i jak korzystać z kodów rabatowych w wybranych sklepach.

Serwisy z kodami rabatowymi

Pierwszym sposobem na znalezienie kuponów rabatowych do znanych sklepów jest odwiedzanie serwisów, w których w jednym miejscu zebrano najróżniejsze vouchery. Zazwyczaj są one uporządkowane według kategorii, np. jedzenie, moda, sport czy elektronika. Często możesz również wpisać nazwę danego sklepu, aby szybko znaleźć do niego kod rabatowy na zakupy. Dzięki takim serwisom nie musisz samodzielnie poszukiwać kuponów do ulubionego sklepu, one zrobią to za ciebie. Dodatkowo możesz znaleźć tam kody do naprawdę wielu sklepów, więc być może trafisz na taki, którego wcześniej nie znałeś.

Gdzie jeszcze szukać kodów rabatowych?

Kupony promocyjne na zakupy w danym sklepie bardzo często są też udostępniane na jego stronie internetowej, w zakładce promocje/kupony lub na stronie głównej sklepu. Bardzo często, aby korzystać z kuponów rabatowych, należy się zapisać do newslettera lub zaobserwować dany sklep w mediach społecznościowych. Szukając kuponów promocyjnych, warto też wcześniej sprawdzić, czy zniżki mogą się ze sobą łączyć. Bywa, że na stronie sklepu znajduje się kod uprawniający do zniżki 10% na zakupy, a na Facebooku danego sklepu voucher na darmową dostawę. Jeśli uda ci się je połączyć, zakupy w takim sklepie okażą się czystą przyjemnością.

Gdzie jeszcze szukać kodów rabatowych? W czasopismach i magazynach branżowych. Te związane z modą, takie jak Glamour, ELLE czy Cosmopolitan, często zawierają kupony zniżkowe na zakupy u znanych projektantów czy w popularnych drogeriach. Kuponów promocyjnych nie brakuje również w innych magazynach, np. tych związanych z elektroniką czy motoryzacją. Sporo podróżniczych zniżek można również znaleźć w czasopiśmie National Geographic.

Oprócz stron sklepów i gazet są także liczne aplikacje, które gromadzą kody rabatowe do różnych sklepów, i to nie zawsze internetowych. Bardzo często vouchery, które znajdziemy w takich aplikacjach, upoważniają do zniżki w danej restauracji czy na bilety do kina.

Kody rabatowe AliExpress

Coraz większą popularnością cieszą się zakupy w chińskim serwisie sprzedażowym AliExpress, gdzie oprócz niskich cen, również możemy liczyć na kupony rabatowe. A skąd wziąć kupony na AliExpress? Pierwsze z nich otrzymujemy „na start”, zakładając konto w serwisie, jednak zazwyczaj nie są one zbyt wysokie i wynoszą 2-5$. Dodatkowe kupony rabatowe możesz uzyskać z profilu sprzedawcy. Wystarczy, że klikniesz w nazwę sklepu i w zakładce Sale Items, wybierzesz interesujący cię rabat – np. 20% przy zakupach powyżej jakiejś kwoty.

Korzystając z kuponów, sprawdzaj także ich daty ważności. Niektóre kody działają przez tydzień, a inne tylko w danym dniu. Wszelkie informacje na ten temat powinieneś znaleźć na stronie z kuponami lub w regulaminie promocji.

Zajrzyj tutaj:

Jeden komentarz

  1. Ja zanim zrobię gdzieś zakupy w internecie to sobie zawsze sprawdzam kody rabatowe na picodi 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *