Jakie są firmy transportowe w Poznaniu?

Samochód transportowy na autostradzie

Szukasz firmy transportowej z Poznania? Zastanawiasz się, jaki zakres usług dotyczący przewożenia towarów oferują? Poznaj najbardziej popularne firmy transportowe działające na terenie Poznania.

Firma transportowo-spedycyjna WMT Logistic z okolic Poznania

Firma WMT Logistic jest jedną z największych firm transportowych międzynarodowych w Poznaniu. Jej wachlarz usług obejmuje m.in. transport ekspresowy, przewóz ładunków ponadgabarytowych i niebezpiecznych, a także towarów wymagających warunków chłodniczych. Jest to możliwe dzięki flocie samochodów, którą posiada ta firma spedycyjna. Dysponowanie różnorodnymi pojazdami, spełniającymi szereg wymagań dotyczących przewożenia określonych towarów, pozwala firmie na otwartość wobec oczekiwań klientów.

Firma transportowa Pol-Bus w Poznaniu

Inną firmą transportową z Poznania, która również zajmuje się spedycją na arenie międzynarodowej jest Pol-Bus. Ta firma przewozowa jest posiadaczem wielu nowocześnie wyposażonych pojazdów, dostosowanych do przewożenia ładunków o różnych gabarytach. Wśród nich znajdują się samochody z plandeką, które umożliwiają załadunek towarów zarówno z góry, jak i z boku. Przedsiębiorstwo zapewnia swoim klientom także kompleksową pomoc podczas załatwiania niezbędnych formalności i dokumentacji.

Poznańska firma przewozowa FRACHTEX

Szukasz firmy zajmującej się transportem mebli w Poznaniu? W takim razie może Cię zainteresować szeroka oferta firmy spedycyjnej FRACHTEX, wśród której usług transportowych znajduje się przewóz różnego rodzaju towarów, w tym części samochodowych, metali, produktów spożywczych, elektroniki oraz mebli. Ta firma transportowa wykonuje przewozy całopojazdowe i częściowe na terenie Polski, a także zajmuje się transportem kontenerów morskich do wielu państw europejskich. Wśród dostarczanych przez to przedsiębiorstwo towarów znajdują się m.in. ładunki wysokowartościowe, przestrzenne i sypkie.

Firma spedycyjna MAXIMUS w Poznaniu

Kolejna firma transportowa działająca na terenie Poznania to MAXIMUS. To przedsiębiorstwo spedycyjne, które oprócz usług transportowych, ułatwia swoim klientom drogę kontaktu z agencją celną. Firma przewozowa dysponuje pojazdami ciężarowymi o zróżnicowanym stopniu ładowności, a wiele z nich zostało przystosowanych do transportu ładunków niebezpiecznych — takich jak np. sztuczne ognie, amunicja czy też proch. Firma oferuje transport towarów nie tylko na terenie kraju, ale także na skalę międzynarodową.

Joten Jacek Nowak — transport na terenie Wielkopolski

Jeśli interesują Cię usługi firmy transportowej z okolic Poznania w zakresie przeprowadzek, to możesz skorzystać z oferty firmy Joten, która zajmuje się przewozem rzeczy na terenie Wielkopolski. Ta firma transportowa wychodzi naprzeciw potrzebom klienta, dostosowując do niego ofertę swoich usług i ich wycenę. Firma transportowa przywiązuje też dużą wagę do zabezpieczenia cennych dla zleceniodawcy przedmiotów.

Zakres usług transportowych wielu firm przewozowych z Poznania jest dosyć podobny. Jednak decydując się na skorzystanie z oferty jednej z nich, warto wcześniej zapoznać się, w jakim rodzaju przewozu towarów się specjalizuje.

Zajrzyj tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *