Polecane firmy transportowe z Krakowa i okolic — lista

Kierowca tira podczas jazdy

Wybierasz się na wycieczkę w większej grupie lub przygotowujesz się do przeprowadzki? A może szukasz firmy transportowej, która przewiezie towary za granicę? Poznaj listę najczęściej polecanych firm transportowych z Karowa i okolic, a wybór odpowiedniej nie będzie już stanowić dla Ciebie problemu.

  1. MTOURS KRAKÓW
  2. Krakowska firma transportowa MANIFOLD Business Cab & Transport
  3. MTS. Firma transportowa w Krakowie
  4. PWT Przeprowadzki Wnoszenia Transport na terenie Krakowa
  5. Oddział firmy transportowej Fracht w Krakowie

1. MTOURS KRAKÓW

Potrzebujesz przewieźć grupę osób w określone miejsce i szukasz sprawdzonej firmy transportowej z Krakowa? W takim razie mogą zainteresować Cię usługi transportowe firmy MTOURS KRAKÓW, która specjalizuje się w przewożeniu ludzi na terenie Polski i za granicę. Transport pasażerów odbywa się klimatyzowanymi minivanami, które mogą pomieścić do 24 osób. Warto skorzystać z usług tej firmy przewozowej, zwłaszcza podczas organizowania wycieczek po Małopolsce, konieczności dostarczenia gości do hotelu lub odwiezienia ich na lotnisko.

2. Krakowska firma transportowa MANIFOLD Business Cab & Transport

Inną polecaną firmą przewozową, która zajmuje się przewożeniem ludzi jest MANIFOLD Business Cab & Transport. Przedsiębiorstwo oferuje usługi transportowe podczas wyjazdów biznesowych, wycieczek, a także zapewnia przewóz osób indywidualnych. Dysponuje szerokim asortymentem samochodów osobowych, limuzyn oraz autobusów, dlatego klienci mają możliwość wyboru środka transportu, który najlepiej odpowiada ich potrzebom.

3. MTS. Firma transportowa w Krakowie

Jedną z polecanych firm transportowych w Krakowie jest firma logistyczna MTS, która w ramach swoich usług oferuje załadunek, rozładunek i magazynowanie przewożonych towarów. Klienci mają również możliwość wynajęcia ciągników terminalowych z naczepami. Ta firma przewozowa świadczy usługi zarówno na terenie kraju, jak i oferuje transport międzynarodowy. Dysponuje też samochodami dostawczymi i ciężarowymi o zróżnicowanej ładowności, co stwarza jej szerokie możliwości dopasowania się do potrzeb klienta.

4. PWT Przeprowadzki Wnoszenia Transport na terenie Krakowa

Firma PWT to jedna z polecanych firm transportowych na terenie Małopolski, która specjalizuje się w zakresie powozu rzeczy. Firma działa głównie na terenie Krakowa i oferuje kompleksową obsługę w trakcie przeprowadzek, przywiązuje też dużą wagę do odpowiedniego zabezpieczenia ładunku. Dlatego możesz być spokojny o swoje meble i sprzęt podczas ich przewożenia. Zakres usług tej firmy transportowej, oprócz dostarczania rzeczy do wybranej przez klienta lokalizacji, obejmuje również ich rozładunek i wnoszenie kartonów do nowego miejsca.

5. Oddział firmy transportowej Fracht w Krakowie

Firma transportowa Fracht istnieje na rynku od 1992 roku. Jej główna siedziba znajduje się w Warszawie, jednak prowadzi ona swoją działalność także na terenie Krakowa. To jedna z polecanych firm transportowych, która posiada duże doświadczenie w zakresie przewozu towarów ponadgabarytowych, a także transporcie chłodniczym i drogowym. W ofercie jej usług transportowych znajduje się nie tylko transport krajowy, ale także transport międzynarodowy.

Wybierając firmę przewozową, specjalizującą się w transporcie ludzi, warto skupić się na bezpieczeństwie posiadanych przez nią pojazdów. Natomiast jeśli zależy Ci na przewiezieniu przedmiotów, weź pod uwagę, czy przedsiębiorstwo dba o właściwe pakowanie transportowanych rzeczy i towarów.

Zajrzyj tutaj:

2 komentarze

  1. Łał, mieszkam tu większość życia i nie wiedziałem, że w Krakowie mamy tyle firm transportowych! Na pewno kiedyś skorzystam

  2. Korzystałam z PWT podczas przeprowadzki w Krakowie, nie narzekałam, bo panowie wszystko elegancko przewieźli 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *